Website Kariéra v Nestlé

Startovní čára

Jeden z nejdůležitějších nástrojů HR, kariérní webové stránky společnosti Nestlé, nebyly na začátku naší spolupráce v optimální kondici. Nejednotný design i styl komunikace spolu s absencí jasně definovaných konverzních prvků neodpovídal potřebám jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v České republice.

Řešení

Na začátku jsme absolvovali sérii workshopů, schůzek a debat, během kterých jsme se stakeholdery projektu precizně nadefinovali cíle a očekávání, které mají nové webové stránky plnit. Následně jsme dali dohromady nový a velmi redukovaný obsah, vytvořili odpovídající vizuální styl, při vytváření UI se zaměřili na jednoduchou proveditelnost konverzních akcí a na závěr nakódovali responzivní webovou šablonu optimalizovanou pro dotykové displeje a mobilní připojení k internetu.

Výsledek

Výsledkem naší více jak půlroční práce jsou nové webové stránky, které představují Nestlé – jako zaměstnavatele – novým potenciálním uchazečům o práci a jednoduše jim umožňují vybrat si pozici ušitou přesně na míru. To vše je střiženo do slušivého kabátce odpovídající velikosti a významu celé společnosti Nestlé. Přesvědčte se sami.